| ScrimMe69 a întrebat:

Salut ba, cum imi fac prietena sa nu fie pe ciclu?

12 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Te desparti de ea si o lasi in pace. De ce sa ii modifici tu organismul ei? Pentru placerile ei? Daca posta ea mai intelegeam, dar se vede ca tu ai intrebat special pentru nevoile tale. In locul ei m-as duce naibii.

| Dacii2326 a răspuns:

Nu poti, e ceva normal pentru o fata

| NoName1989 a răspuns:

Nu poti

| TCosminn a răspuns:

Nu o faci tu, se face ea. Nu ai rabdare cand e ea pe ciclu si te saturi repede de mas turbare? Respecta femeie asa cum e.

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Wtf... Ciclul e o chestie perfect normala la o femeie. Si cred ca poti rabda cateva zile. Si daca nu, sa stii ca puteti face sex si când e ea in acea perioadawinking

| MaryLoveMyLife a răspuns:

Nu poti, mai rau era daca nu aparea menstruatia... asa ca bucuratewinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o metoda extrem de simpla, o lasi insarcinata si garantat s-a rezolvat problema ta pentru o perioada de circa 1 an de zile. Succes! laughing

| vocea a răspuns:

Cauti o femeie care este la menopauza.

| hastaganonima a răspuns:

O lasi gravida laughing))

| Lola203 a răspuns:

Faptul ca are menstruatie este o chestie absolut normala, daca nu avea era de rau, ar fi insemnat ca are o dereglare hormonala sau chiar sarcina. Dar tu, in ignoranta ta, ai prefera ca prietena ta sa nu aiba menstruatie, chiar daca asta nu ar fi bine pentru ea, doar ca sa-ti satisfaci tu nevoile. Sper sa te paraseasca curand si sa faci l**a toata viata.

| presus a răspuns:

Spune-i povesti inainte de culcare!

| necrotic a răspuns:

O laşi grea!