| motanuldezamagit132 a întrebat:

Salut baieti, am 14 ani si nu stiu cand imi voi incepe viata sexuala, am niste pelule peneniene, nu stiu daca asa se scrie sunt niste bubite albe in jurul coroanei penisului, Vreau sa precizez ca penisul meu este de 13 cm, faza este ca atunci cand imi voi incepe viata sexuala iubita mea nu va vrea sa faca sex cu mine din cauza acestei probleme de care v-am spus. Nu am iubita(la ce varsta as putea sa imi fac iubita?) va rog imi puteti spune ceva ce sa fac cu bubele acelea? Va multumesc ca ati citit pana aici

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ocupă te de scoală lasa viata sexuală ca nu este varsta potrivită, după ce implinesti „18 ani atunci poti aborda subiectul, acum ai lucruri mai importante de facut, școala teme liceu facultate etc.

| motanuldezamagit132 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asa voi face multumesc mult, dar prietenii mei se tot lauda ca ei au penisul mai mare ca mine si face sex si na acum vreau si eu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru motanuldezamagit132):

Nu te lua după ei, daca ei sunt prosti lasa i pe ei sa fie. Tu daca i ti vezi de scoală ajungi departe vei avea un serviciu bun bani, ei vor fi niste golani care vor avea de suferit ca se ocupă de prostii in loc sa invete sa i si faca un viitor.

| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani nu ai ce sa incepi, nici masturbarea aia nu-i sanatoasa zilnic, odata la 3-4 zile pentru varsta ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai ai destui ani pana sa-ti incepi viata sexuala, asa ca, stai cumintel si ai rabdare, ca sa creasca si cucul ala.
Iubitele apar dupa 17-18 ani, daca esti norocos, daca nu, maia tarziu, dupa 20.
Ai grija ca trebuie sa invetis a te speli la cuc, cu apa calda si sapun, zilnic, inclusiv prin faldurile penisului, eliminand smegma care se poate intarii si infecta cucul.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi la școală lasa prostiile la vârsta asta te gândesti la așa ceva nu ți-e rușine sate găndesti la așa ceva la vârsta asta

| Anuskaa a răspuns:

La 14 ani nu ar trebui sa te gandesti la sex.

| motanuldezamagit132 explică (pentru Anuskaa):

Daca erai baiat ai fi stiut ce inseamna sa te gandesti la asa ceva am foarte multi prieteni baieti si vorbim deschis avem intre 14-16 ani sunt in anturaje si chiar e foarte bine

| CristianPetre2002 a răspuns:

Lasa sexu ca n i de varsta ta

| motanuldezamagit132 explică (pentru CristianPetre2002):

Eu cred ca e de varsta mea si o fata ma place si eu pe ea, nu e vina mea ca tu nu ai avut parte de asa ceva cand ai fost de varsta mea

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru motanuldezamagit132):

Nu a spus nimeni sa nu ai dar sa te *** la varsta

| motanuldezamagit132 explică (pentru CristianPetre2002):

Da, aproape toti prietenii mei au facut sex(baieti) si unii s au filmat si mi au aratat

| ywar a răspuns (pentru motanuldezamagit132):

Esti slab, ca sa nu spun ca esti prost. Cu asta va laudati voi la scoala? Vai de voi.