| ReZiSTorr a întrebat:

Salut băieți.Cand vedeți o fata simpatica cum o abordati pe Facebook

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hey gagica

| RAY a răspuns:

Buna, datorita faptului ca sângele a coborât in jos am erecție, dar am o curiozitate si tu ai crescut tariful?

| LordCristobal a răspuns:

Pai ii dai mesaj și îi spui că e foarte frumoasa și simpatica.Si mai departe vezi tu cum merge conversația.

| ionur a răspuns:

Nu fac așa ceva și Nici nu-mi irosesc timpul cu asa ceva.Mai bine dorm decât sa vorbesc cu o fata sau o femeie.

| Danny28 a răspuns:

Nu o fac. Oricum daca nu arati bine in poze si n-ai BMW, iti iei seen si block.