| anonim_4396 a întrebat:

Baieti cum preferați sa fiti cu sau fara par pubian? (Nu neapărat într-o lungime foarte mare )
Fetelor voi cum ii preferați? (Cu sau fara )

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de anotimp,vara e igienic sa fi fără par, părerea mea, iarna tine de cald, la fete parul le protejeaza impotriva unor bts =demonstrat stiintific, femeile care au par pubian au mai putine bts si o protectie puternica impotriva bts, foloseste informatia asta

| Bradlry a răspuns (pentru RAY):

Paros, ce naiba, ție ți se pare atractiv un cocoș fara pene?

| RAY a răspuns (pentru Bradlry):

Mai eu sunt baiat nu mi se pare atractiv penisul

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fara clar! E oribil parul pubian

| Catrice a răspuns:

Tunși, 3 cm de la rădăcină, cu șuvițe blonde. Neapărat întins cu placa.

| SG1995 a răspuns:

Cu păr mă simt confortabil.

| WaterDrop a răspuns:

Ar fi interesant sa fie tuns in forma de cadran de ceas. Sa`si faca orele ceasului de jur imprejurul penisului, iar cand are erectie, va fi in dreptul orei 12 si poate face "-Cucu, cucu!" cum erau acele ceasuri vechi de perete.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu cred că ai scris aşa cevarolling on the floor))))))))))

| Hammurabi a răspuns (pentru WaterDrop):

Am încercat. Nu merge.
Nu face "cucu" de nici o culoare. laughing))))

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Fato chiar ai imaginație. laughing

| SG1995 a răspuns (pentru Hammurabi):

Tre să-l lași la plajă. rolling on the floor

| EcceHomo a răspuns (pentru Hammurabi):

Face şi "cucu, cucu!", atunci când limba mare se mişcă în sensul acelor de ceasornic de câteva ori fără oprire.Trebuie însă să ai rabdare.

| Hammurabi a răspuns (pentru EcceHomo):

laughing))))) N-am spațiu, n-am loc, n-am timp să scriu toate comentariile care îmi vin în minte cu "limba mare" laughing)))
Dar am râs de unul singur ca prostu' de m-am încecat și am vărsat și cafeaua pe desk. laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer chel...ma refer jos. Nici macar nu las sa creasca un milimetru.
Nu inteleg pe unii care isi lasa barba lui bin laden.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara. Nu numai acolo, ci peste tot