| hypetoxic a întrebat:

Salut băieți și fete.
Vreau un răspuns serios asa ca va rog sa nu răspundeți in amuzament.

Cam după cât timp de relație pot încerca un sex oral cu partenera mea și cum as putea aborda acest subiect cu ea?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce intelegi prin asta? Ea sa ti-o suga tie sau tu sa-i dai ei limbi?

| AnnaMariaaa a răspuns:

Oricand, atata timp cat vrei s-o faci si consideri ca merita sa faci asta cu respectiva, nu exista un timp anume, vorbesti deschis si vezi daca e si ea de acord.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

II spui deschis despre acest lucru.

Legat de timp... nu este o regula, cum este si celalalt raspuns, poate sa se intample sau poate sa nu, nu este ceva neaparat.

| Sofer a răspuns:

Bagi tu botul acolo primul și după ii zici și ei sa facă. E simplu.

| ywar a răspuns:

Nu exista un timp. Se poate intampla oricand sau niciodata.

| hypetoxic explică (pentru ywar):

Nu ai citit corect intrbearea.

| mi25 a răspuns:

Eu am un principiu: nu fac sex oral oricarei femei cu care am o relatie intima. De regua sexul oral se face iubitei sau sotiei.

| Willis a răspuns:

Nu conteazā timpul.
Dacā vrei tu, si vrea si ea, îi faci, apoi, posibil sa îti faca si ea tie.