| motanuldezamagit132 a întrebat:

Salut baieti, sunt foarte nelamurit cu penisul meu, am 14 ani si penisul meu are 13 cm in erectie si cand e adormita are 7-8 cm, ma masturbez o data la o zi si cateodata in fiecare zi am multe nelamuriri despre penisul meu. Help.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme ca la anisorii asta-i este nromal sa fie atat, dar el mai creste pana la 16 ani, cand isi inceteaza activitatea de crestere.
Atentie la masturbare, ca ai doar 13 anisi nu vrei sa ajungi un onannist.

| motanuldezamagit132 explică (pentru Violleta2022):

AM 14 ANI NU 13!

| Violleta2022 a răspuns (pentru motanuldezamagit132):

Nu-i nici o diferenta ca ai 14 fata sau 13, ca tot copil abia intrat la pubertate esti.
In ce priveste masura cucului, el creste conform mostenirii genetice de la taticul tau, iar cresterea lui inceteaza in jurul varstei de 16 ani.

| mihai69 a răspuns:

Ce help? Ești normal.

| doctorandus a răspuns:

Ma, Jassmina, daca vezi un barbat care zice ca nu e onanist, ala e mincinos patologic sau are alta tulburare mentala.

| mi25 a răspuns:

O sa-ti mai creasca.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

In fiecare zi? Deja este dependentă la 14 ani ar trebuie sate ocupi de școală nu de așa ceva nu mai face in fiecare zi nu-i deloc bine nici normal

Răspuns utilizator avertizat
| Globglogabgalab a răspuns:

A ok credeam ca doar eu o am mica, ms

| motanuldezamagit132 explică (pentru Globglogabgalab):

Atunci daca si tu o ai la fel inseamna ca este bine marimea pentru amandoi