| anonimul0826 a întrebat:

Salut baieti vreau sa stiu daca aceststa este un semn ca fata pe care o plac ma place sau ma acepta ca prieten eu dimineata m-am dus sa stau cu grupul eei de prietene bine de vreo 4 zile tot stau cu ele si ele sau imbratisat toate si ea a zis sa vin si eu ce credeti mie mi-a placut sincer un baiat in jurul a 4 fete smechera trebaa si peurma au mai venit 4 ( pff sunt niste bunaciuni de iti vine sa aaaaa).

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Atunci se schimba treaba, dragul meu.Inseamna ca te place si, vazandu-te mai timid, a apelat si ea la o prietena mai indrazneata.Bafta!

8 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca te place, ca doar nu baga asa in cercul lor pe oricine.Sau te place alta si a pus-o pe ea sa te introduca. Daca iti place de ea, incearca sa-i arati ei, nu intregului grup.Nu cumva vezi doar,,in ansamblu,,? Daca te-a introdus la mijloc, s-ar pute sa te fi supus unui test, sa vada cum reactionezi, daca te multumesti cu o lingurita de miere, sau te lacomesti la tot borcanul.

| anonimul0826 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Pai sunt cam timid si nu le-am imbratisat exact cum a zis ea doar mam apropiat putin de ele cu mainile si corpu mai mult ele sau apropiat de mine nu stiu ce sa zic era so ard pe una cu tigara aveam tigara in mana stanga a si nu am bagt ea ingrupul lor am intrat prin intermediul unei prietene

| anonimul0826 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Cine stie o mersi iti dau funda m-ai ajutat cu multe rapspunsuri interesante mersi

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru anonimul0826):

Atunci se schimba treaba, dragul meu.Inseamna ca te place si, vazandu-te mai timid, a apelat si ea la o prietena mai indrazneata.Bafta!

| octha a răspuns:

E clarrr! te place, mai ales daca tea invitat:X cat despre bunaciunile alea..ai grija sa nu te incerce cand o sa fii cu ea si sa le puna sa te agate..ca pe urma dai din buze

| anonimul0826 explică (pentru octha):

Da ma invitat si pe mine cand sau imbratisat toate nu stiu sa vad ce se mai intampla

| octha a răspuns:

Sa ma tii la curentlaughingdaca nu in curentrolling on the floorai grija sa nu te dai prea tare la ea, decat cand crezi tu ca e a ta 4ever

| Helăăăăăuu a răspuns:

Ce retardati sunteti voi, baietii! Bunaciuni?! Care fata ar vrea sa auda asa ceva?