| AndreiRazvan142 a întrebat:

Salut,

Ca sa fiu scurt si la subiect, de curand am intalnit o fata de care a inceput sa imi placa, mai treceam pe langa ea ne salutam, vorbeam pe mess iar la un moment dat am iesit cu ea, de mai multe ori. Ea se purta ciudat punandu-ma sa sterg pozele cu fosta prietena, comentariile, imi lua telefonul si faceaam poze, ne tineam de mana, spunea sa nu vorbesc cu alte fete etc. Iar de la un moment dat m-am hotarat sa ii spun ca o plac dar fata in fata, doar ca, cand am facut asta ea s-a uitat la mine a zambit si mi-a spus ca nu e reciproc si ca sa nu ma supar ca ea vrea sa vorbim dar tinandu-ma de mana in tot timpul acesta si dupa. Nu o inteleg deloc si e prima oara cand trec prin asa ceva. De 2 zile nu am mai vorbit cu ea si nu stiu ce sa fac acum cand dau ochii cu ea, sigur o sa ma salute dar nu prea as mai vrea sa o bag in seama.

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Las-o, îți pierzi timpul cu o nebună.

| OctavianSps a răspuns:

Ai dat de o Psihopata.

| ady18 a răspuns:

Frate, am trecut prin asta. Lupta in continuare, vrea sa vada daca o iubesti cu adevarat si esti dispus sa lupti pentru voi. Eu am fost prost ca nu am luptat atunci. Sa nu faci aceeasi greseala. Incepeti iar sa vorbiti si dupa ce mai trece o perioada de timp, ii spui ca sentimentele pentru ea inca nu s au schimbat, si daca vrea sa fie cu tine.

| AndreiRazvan142 explică (pentru ady18):

Da dar mi-a dat de inteles ca clar nu ma place

| ady18 a răspuns (pentru AndreiRazvan142):

Asa mi-a dat si mie. Si dupa ce ne-am certat am aflst ca ma placea si era un fel de test.

| ZaTuix a răspuns:

E un jeg de persoana, gaseste alta cel mai bine...
Succes in continuare