| Rauldabci1231 a întrebat:

Ca sa traim avem nevoie de sex?

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Din moment ce putem supravietui și fară, tu ce crezi?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, sexul este nevoia fundamentala a speciei, fara el omul nu poate gandi rational si este incapabil de a gandi critic si de a gasi solutii la probleme de dificultate maxima, in special la serviciu...sexul influenteaza managementul unei firme

| Unsfatbun a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Inteligență mare pe capul tău, băiețel! Ai încercat să-ți dai cu reveneală? Dacă nu, încearcă cu soluție de spălat geamuri!
Vezi să nu-ți ia mintea foc, atunci când adresezi câte o tâmpenie de întrebare ori dai cu bâta în baltă când răspunzi pe aici!
In opinia mea modestă, fără să te jignesc, red că ești candidatul la cel mai slab user TPU!
Din păcate nu cred că o să-ți mai revii nici după ce trece pandemia! laughing

| Sofer a răspuns:

Ca sa trăim avem nevoie de mâncare și apa și oxigen. Sexul ne stimulează și ne relaxează.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Viata unui om, conform studiilor facute, este influientata de sex in proportie de 60%.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Pe dracu! Atunci aia care sunt prea urati ca sa faca sex ce fac?

| Rauldabci1231 explică (pentru anonim_4396):

Laba

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare sac isi gaseste peticul.
Eu nu o spun ca asa m-am gandit. Eu ti-o spun din ce spun oamenii de stiinta in domeniu.
Iti dau doar un exemplu: in brosuri de educatie sexuala difuzate in scolilel americane se spune:
Elevii, sfătuiţi să se masturbeze sau să facă sex de două ori pe săptămână
Potrivit The Telegraph, pliantele recomanda elevilor sa faca sex sau sa se masturbeze de doua ori pe saptamana si are tiparit sloganul: "Un orgasm pe zi tine doctorul departe".
Masturbarea este tot o varianta a sexului, deoarece duce la descarcarea energiei negative sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un tip care a murit virgin la 80 de ani! Trage si tu concluzia!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu este vorba de fizic, este vorba de psihic. Ati avut ocazia sa vedeti cum se comporta persoanele necasatorite si care nu fac sex? Eu da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aer de fapt. Sexul e o nevoie secundară.

| brokxy a răspuns:

Eu de 5 ani trăiesc fără, deloc. Nu, nu mori.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru brokxy):

Nu mori fara sex, dar nici sanatos psihic nu esti. Vorba din popor despre cei cu deviatii comportamentale: I s-a urcat sperma la cap.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Eu 12 ani nu am făcut sex și nu am murit și acum am 12 ani

| Reigobel a răspuns:

Nu