| Oliver11 a întrebat:

Salut cam cat timp dureaza o "partida" de sex? Am prietene bune ce îmi spun ca prietenul lor nu rezista mai mult de 2-3 minute. Dar eu rezist în jur de 3-4 ore chiar și mai mult iar în timpul asta ejaculeaz de 2-3 ori. PutețI sa-mi explicați de ce alții 2-3 minute și eu cu mult mai mult?

9 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Tu esti mai smecher, dar sincer 3-4 ore, e putin eu rezist cu ea sculata, piatra ma refer, NU semierecta undeva la 6-7 ore, si ejaculez de 4-5 ori, depinde cat de bine reuseste sa ma satisfaca femeia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu esti atras de partenera si probabil mai mult o plictisesti decat sa o satisfaci

bine asta daca experienta ta cu 3-4 ore nu consta in masturbare

| corbulalbrosu a răspuns:

O repriza de sex NORMAL are o durata de 7-10 minute. O partida de sex ACCEPTABILA are 2-3 reprize, care dureaza in jur de 1 ora perioada in care trebuie sa-ti stisfaci partenera. Parerea mea. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ce spui tu, este o minciuna gogonata. Chiar daca ai rezista tu 3-4 ore, nu rezista partenera mai mult de 30 de minute. Poate, in acest timp de 3-4 ore te masturbezi de 5-6 ori si ejaculezi de 2-3 ori.

| Necunoscut112 a răspuns:

Si in alea 3-4 faci si sex? Femeile se plictisesc după o jumătate de oră, nu e deloc o situaţie ok ce descrii tu.

| Necunoscut112 a răspuns:

O partidă de sex de 15 mine absolut suficientă.

| DrGoogle a răspuns:

O partida dureaza pana ajung amandoi la orgasm, dar sa fiu domn ea prima apoi eu happy

| OMFGConrad a răspuns:

"Hai să vedem care o are mai lungă"...

Răspuns utilizator avertizat