| TitoJacksana a întrebat:

Salut, cam in cat timp e normal sa ejaculezi cand te masturbezi? Eu imi dau drumul după 2-3 minute si ma masturbez normal, fără să o frec rapid ca să ejaculez mai repede

Răspuns Câştigător
| 09Ioana09 a răspuns:

In cazul acesta e perfect normal. Odata ce deprinzi putin experienta o sa rezisti mai mult.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, la mine dureaza de la 15-20 minute in sus daca o fac normal.
2-3 minute mi se pare putin cam prea repede, dar cred ca depinde si de corpul fiecaruia.

| 09Ioana09 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. De experinta etc. Daca esti la inceput 2-3 min, e ok.

| TitoJacksana explică (pentru 09Ioana09):

Da, sunt cam la inceput, sunt cam la a 7-a masturbare sau ceva de gen

| TitoJacksana explică (pentru 09Ioana09):

Ok, multumesc

| 09Ioana09 a răspuns (pentru TitoJacksana):

In cazul acesta e perfect normal. Odata ce deprinzi putin experienta o sa rezisti mai mult.

| Anonimic a răspuns:

E foarte bine

| nuconteaza0943 a răspuns:

La mine dacă fac rapid tine 4 minute happy