| Sexyboy18 a întrebat:

Cam intr-o saptamana plec intr-o tabara la mare cu iubita mea si merg si multe prietenele de-ale ei. Eu o sa stau cu ea si o prietena in camera. Eu am 18 ea 17 si chestia e ca de multe ori purtam discutii sexuale pe chat, in special si am remarcat asta si i-am spus si zicea ca daca nu iau initiativa ftf. I-am spus ca sunt o fire mai perversa iar ei chiar ii place sa o ating la fund. Mi-a mai zis ca fostii ei erau mai tupeisti si sa nu mai fiu nici eu timid in gesturi. Cum ar trebui sa procedez? Sau asa daca la mare o sa vreau sa o fac cu ea pentru ca eu din astea deduc ca ar vrea si ea si eu, normal. Mai e o prietena cu noi in camera, dar bine o sa umblam noaptea si prin cluburi si asa laughing Mi-a mai spus ca sunt singurul care nu a intrebat-o daca mai e virgina sau nu.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai sansa sa faci un sex in 3 propune-i vezi ce iese

| Adry05 a răspuns:

O să mai plece și aia din cameră îți dai seama că nu stă lipită de voi. Îi bateți vreun apropo că vreți să fiți sinuri, prietena ta dacă tu nu și aia e.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iubita ta si prietena cu care veti sta in aceeasi camera, sunt cumva SIAMEZE?

| GouDidodino a răspuns:

Nu mai fi timid și dă-i de inteles ca vrei sex in 3

| Sexyboy18 explică (pentru GouDidodino):

Dc in 3 eu vreau cu ea nici nu stiu cine e prietena ei laughing)

| MariusBogdan123456 a răspuns:

Sugerez sa faceti un threesome e mai bine asa