| NicolN1999 a întrebat:

Cand am fost la un control de rutina (acum o luna) mi s-a zis ca nu am nimic decat un chist.
Dar ma ingrijoreaja faptul ca eu am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu si se termina in mine (se intampla destul de des) insa nu am ramas insarcinata, analizele lui au iesit ok, adica el nu are nici o problema.
Stiti cumva din ce cauza nu am ramas?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. Vad atatea persoane care isi descriu actul sexual pana in cel mai mic detaliu. Nu va este jena sa spuneti pe net exact ce faceti in pat? Daca isi da drumul sau nu, a ramas nu stiu ce, a fost nu stiu cum. Putin respect fata de partener daca nu aveti respect pentru corpul vostru. Nu ai ramas pentru ca nu a fost sa fie inca. Nu toata lumea ramane dupa un anumit numar de partide.