| Stefan323 a întrebat:

Salut, cand am scos prezervativul de pe penis, penisul era umed, poate penisul sa transpire? Imi e sa nu o fi lasat insarcinata.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Interiorul prezervativului se poate umezi de la lichidul preejaculator care se acurge din uretra penisului pe intreaga durata a actului sexual. Este cat se poate de logic si in acelasi timp si normal sa apara/sa existe acea...''transpiratie''. Daca marimea prezervativului este corecta si se potriveste perfect pe grosimea penisului, in acel caz este imposibil ca sperma sa poata sa treaca printre penis si prezervativ si sa se scurga afara pe sub inelul de cauciuc aflat la capatul prezervativului situat la paba penisului. Sanatate!

| nimenisinimik a răspuns:

Da,mai ales daca joaca basket.