| Alinalamicu a întrebat:

Cand imi indrept privirea spre ea si totodata si ea spre mine, mereu imi face cu ochiul imi zambeste face din buze ca si cum m-ar pupa.Ea are un prieteni de cateva luni si nu pot sa imi dau seama daca chiar ma place sau e o copilareala.Cand gresesc mereu imi ia apararea.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este copilareala, categoric.
Esti fata si normal ca se joaca cu tine!
Ia fa si tu acelasi gest, ca raspuns...sa vezi ea ce mai face?!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a scapa de o asemenea intrebare "apasatoare" si totodata stresanta ar fi cazul sa o intrebi in mod direct natura comportamentului ei fata de tine. Nu ai nimic de pierdut. Curaj. Succes!

| Iuhuuu a răspuns:

Intra in "jocul ei" si afla!