| zara2379 a întrebat:

care este cel mai bun tratament pentru cresterea penisului sunt disperat, am tot citit si nu stiu ce sa iau XtraSize sau VIRILYS, am un penis de 9 cm in erectie si nu stiu ce sa fac k viata mea, am 20 de ani si pana acum nu am avut nici o iubita de frica k ajung k ia in pat si ma fac de ras si ma lasa cu ochi in soare si fara ochelari big grin rog sa fiu ajutat sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

La 20 de ani,dragul meu,te prezinti la medicul urolog,sexolog,androlog si cauti solutia!
Stiinta a facut progrese si exista solutii pe care noi nici nu le visam,nu apela la tratamente experimentale, nu esti cobai, mergi la medic, macar vei avea parte de un consult si un tratament specializat!
In plus, permite-mi sa te informez ca orice penis care depaseste 5 centimetri este capabil de procreere si contact sexual, intrucat toate terminatiile nervoase ale vaginului se gasesc in primii sai 5 centimetri.
Nu dispera inainte sa fi incercat totul si nici macar atunci!

4 răspunsuri:
| Gabry01 a răspuns:

Daca te iubeste, te iubeste si cu puta mica big grin si nu incerca nimic din ce-ai zis mai devreme nu-s bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabry01):

happy il iubeste si cu puta mica, dar din cand in cand il mai si inseala pentru o puta mai mare. Singura solutie este un control la urolog, sexolog, si endocrinolog. Posibil sa ai continutul scazut de tostesteron.

| zara2379 explică (pentru anonim_4396):

Am fost la endocrinolog si mi-a zis ca nu are ce sa imi faca sad tote analizele de hormoni cica sunt bune crying sunt ruinat sad

| Gabry01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum il iubeste cu puta mica daca il inseala pentru una mai mare?laughing aici te-ai contrazis singur... poate sa-si faca operatie de marire, dar nu-i recomand