| krewooo a întrebat:

Care este metoda prin care sa ai un penis in erectie pe o perioada indelungata de timp?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Viagra, Cialis etc.

| Ensiferum a răspuns:

Viagra.

| Shimozukushiki a răspuns:

Eu știam cel mai mult că ajută ****, dar acum nu cred că o să mergi pe stradă cu mâna-n panataloni frecând non-stop, și nu-nțeleg de ce ai vrea asta non-stop, adică nici nu cred că este posibil așa ceva

| sunwarrior a răspuns:

Aaam, antrenezi muschiul? Comparativ vorbind, daca tu poti ridica la piept 30 de kg si vrei sa ridici mai mult, ce faci? Te duci la sala si tragi de fiare si te antrenezi. Daca pe tine te tine erectia 2 minute, ce faci? Faci mai mult sex. Mda, si penisul este un muschi si el se antreneaza