| bogdy20000 a întrebat:

Salut! Care sunt sansele (fiind baiat) ca primind sex oral de la o fata, sa primesc vreo boala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanse foarte mari, multe boli cu transmitere sexuala se transmit si pe aceasta cale.
Acest lucru este, insa, posibil, in special in cazul herpesului genital si gonoreei. Este posibil sa contractati multe boli cu transmitere sexuala pe aceasta cale, deoarece sexul oral implica un schimb de lichide ale corpului.

Bolile cu transmitere sexuala se raspandesc prin contactul cu pielea sau cu fluidele din corp ale unei persoane infectate.

https://www.csid.ro/......-16834093/
https://www.farmaciata.ro/sexul-oral-ce-boli-pot-fi-transmise/

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intre 20% si 30%, daca asta o infectie si ii are sange in gura

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt șanse mari să rămâi porc pe viață.

| Glenky a răspuns (pentru sadrian46):

Ironic sa spuneti asta la cum aratati dvs in poza de profil, guit guit

| Invictusman a răspuns:

Depinde de fata asa cum a menționat alt user.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fată.

| AndreeaWTS a răspuns:

Încearcă un sex oral cu prezervativ.
Știu că e ca o bere fără alcool, dar nu riști atât de mult.