| PuFuLeTeLe_9807 a întrebat:

Cat timp a durat la voi cel mai mult o partida de sex sau o masturbare (si baieti si fete) la mine o ora si jumatate masturbarea straight face stiu ca nu ma vezi crede dar o sa va spun si cum am reusit aceasta "performanta" (si sa nu credeti ca am eu ceva anormal deoarece cand vreau pot termina si in 2 minute) apropo daca a durat atata o masturbare prima data cand voi face sex nu voi ejacula prematur banuiesc... voi rezista mult si bine?

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Mi-e mila de femeia cu care o sa faci sex, daca o tii in batz o ora si jumate. Cat despre ejaculat prematur... oh, ba da, prima data o sa o patesti. happy

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Toți băieții pot să își controleze ejacularea, în afară de cei imaturi sau obsedați sexual, care nu vor decât "porno mult si ejaculare repede". Fiecare băiat ejaculează prematur la primul contact sexual.

Nu îți poate spune nimeni, cum am spus, tu îți poți controla ejacularea. Atunci când iubești cu adevărat partenerul tău de sex, vei lungi actul sexual prin preludiu, nu o să vrei să ejaculezi repede.
Baftă

| Pho3nix a răspuns:

Ce strada cauti ?

| wzz a răspuns:

Amice, ai p*** din beton armat? Ai vizionat prea multe filme porno SF.

| diesel94 a răspuns:

Nu te v-a tine mult si bine, fara prez iti dau vreo 1-2 minute laughing cu prez depinde te poate tine mai mult

| andrasstefan a răspuns:

Prietene,cel mai probabil o sa ma aleg cu un glontrolling on the floor) dar sincer masturbarea nu este un lucru bun, ca sa nu zic ca nu sunt de loc de acord cu ea.nu are rost sa intram in detalii dar sincer cel mai bine ar fi sa renunti la acest obicei. pierzi o multime de vitamine si minerale care in decursul timpului vor avea efecte adverse asupra creierului.partea biblica oricum nu cred ca te intereseaza.totusi,inainte sa iti bagi mina in pantaloni ridica capul inspre cer.in baie nu te vedenimeni, in camera ta nu te vede nimeni, dar acolo sus El te vede.iti doresc toate cele bune si sper ca nu te-ai suparat.e doar o sugestie. daca vrei ma gasesti pe mess: numaisuntsingur

| Isabela_6206 a răspuns:

De masturbat nu m-am masturbat dar sex a fost o ora si un pic dar nu a fost in continuu.