| Bibanulmic23 a întrebat:

Salut, câte șanse sunt ca ea să rămână daca o facem fără prezervativ? Știu de acel lichid pre-ejaculator, vreau să știu câte șanse din 100 sunt. Și câte daca am prezervativ și se rupe dar nu mi dau drumul in ea. Va mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Din 100, ai undeva in jur de 32, 15 % sanse sa scapi sa nu fii tatic, pe zi ce trece, cu cat e mai cald afara sansele cresc cu circa 4, 13% la fiecare ora cand afara e cald, daca ar ploua afara sa stii ca ai noroc, sansele se diminueaza cu 43, 23%, succes

| Helpme99 a răspuns:

Depinde daca a avut loc in zilele ei fertile sau nu

| Bibanulmic23 explică (pentru Helpme99):

și așa și așa

| Helpme99 a răspuns (pentru Bibanulmic23):

Se spune ca metoda "coitus intreruptus" are o sansa de succes de 70-95% cand e practicata corect. Totusi daca nu esti sigur pe tine, exista prezervative.
Eu cu prietena mea am facut.o neprotejat pe 14 si acum ne e teama de o sarcina. Era perioada ei fertila. deci nu recomand