| anonim_4396 a întrebat:

ce ar trebui sa fac daca o fata imi spune ca ma place, in acel moment o iau in brate si ii spun ca si eu sau cum?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pai o placi?

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă îţi place şi ţie, da, îi spui asta.

| Yon1470 a răspuns:

Ii multumesti lu` Dumnezeu, o iei in brate si fugi cu ea acasa!

| NRazvan a răspuns:

Faci ce simti in momentul respectiv, nu.ti bate capul cu tatru, fa ce simti!

| Ramona3k3 a răspuns:

Faci ce îți vine pe moment. Fii natural și nu îți face scenarii înainte.
Faci ce simți.

| PauletPaul36 a răspuns:

Salut!
Pai depinde ce fel de fata este..., timida sau spontana!
In cazul fetei timide nu prea ar trebui sa sari sa o iei in brate imediat ce ti-a spus, pentru ca probabil se va speria si probabil o sa plece fara sa apuci sa ii spui ca si tie iti place de ea.
Trebuie sa o iei usurel, ii spui ca si tie iti place de ea si te apropii de ea usurel si apoi sa o iei in brate!
Sper ca ti-am fost putin de folos!