| Xboggyx a întrebat:

Salut, ce as putea face sa nu mai am capul penisului sensibil? ..Adică cand face contact cu orice ...ma ustura..si am alți prieteni care nu il au asa sensibil...help pls!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-o astfel de situatie, este indicat sa te joci cat mai des cu penisul sau sa-l masturbezi ori de cate ori ai posibilitatea si de fiecare data dupa ce reuisesti sa-ti decalotezi glandul penisului prin retragerea completa a preputiului, sa incepi sa pipai si sa iti atingi din ce in ce mai des si mai ferm piele fina a glandului. Doar asa vei reusi sa indepartezi si sa scapi de acea sensibilitate excesiva care iti afecteaza penisul in prezent. Cu putina rabdare dar si determinare vei scapa de aceasta problema mai mult decat... jenanta. Succes! Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-l speli cu apa calda si sapun, de 2 ori pe zi, dimineata sis eara la dus si dupa fiecare masturbare, ca-i iritat de la urina, masturbare samd.

| mihai69 a răspuns:

Păi... ce au făcut și amicii tăi, dar și restul bărbaților dinaintea ta: să începi să-l atingi, încet cu grijă, și să menții contactul până dispare senzația dezagreabilă. Apoi treptat, treptat, aplici mai multă presiune, până devine nu o tortură, ci o plăcere să-l atingi. Nu va dura mult, dacă ai răbdare.

| ywar a răspuns:

Esti crud, boss! Trage pielea ce acopera glandul cand faci dus si incearca sa-l porti (treptat) in chiloti decalotat.
Cu timpul aceasta sensibilitate va disparea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

Cum sa îl ți frate decalotat in chilot?

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am cum sa-ti explic tie astea pentru ca esti minor. Tu ai putulica acum. mai tarziu vorbim de un penis.