| Dearscorpion a întrebat:

Ce as putea sa fac daca parul prea repede devine ca nespalat, trebuie sa il spal aproape in toata ziua ca sa fie frumos. Dar daca nu il spal o zi e de parca nu l-am spalat o saptamana. ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Asa patesc si eu...
Cumpara un sampon pentru par gras

| moni_9070 a răspuns:

Foloseste un tratament de par, o masca...dar de aia care nu trebuie tinuta pe par, ci doar aplicata si dupa sa te clatesti.Am avut si eu problema asta si mi-am schimbat samponu si am folosit masca. la inceput aplicat si de 3 ori cu sampon si il spalam bine, acum nu mai am aceasta problema. ma spal de 2 ori pe saptamana si nu mi se ingrasa aproape delochappy

| georgy39 a răspuns:

Pai ai putea sa iti schimbi samponul si sa folosesti sampon si balsam nu 2 in unul eu asa am facut, aveam aceeasi problema

| Charvel a răspuns:

Adica ai parul gras. Asa il am si eu. folosesc Head & Shoulders pentru par gras (ceva cu urzica). Se gaseste oriundewinking si e si destul de ieftin. Bafta la cumparat si... sa ai parul cat mai frumos big grin