| Razvan1_4095 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac prietenei mele de ziua ea? In afara de parfum, bratara, ceas(si lantic si cercei am observat ca nu prea poarta)!
Multumesc mult!

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O cina romantica

| papusica987 a răspuns:

Poti sa-i iei niste haine, o trusa de machiaj, un buchet mare de flori, urs mareee, ochelarithinking

| Kristelle a răspuns:

Poti sa-i faci ceva personalizat... Uite ai putea sa-i cumperi o pernuta in forma de inimioara cu poza voastra. poti sa-i organizezi o cina romantica (asta in cazul in care doresti sa o impresionezi)

| hackeru2 a răspuns:

Un dildau personalizat:d

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Un tablou cu poza voastra in el, un ursulet care sa doarma cu el seara gandindu-te la tine:X nu stiu..gandeste-te si tu cam ce i-ar placea ei. Bafta

| cookyeh a răspuns:

O felicitare frumoasa care ar putea sa o puna pe perete in camera ei ar fi frumos. si un buchet de flori (trandafiri preferabil)... si eventual daca mai vrei tu ceva si iti permiti.

| FrumosSiDulce a răspuns:

Un tampon

| YourArt a răspuns:

Un triou o rochita o fustita sau daca este mai baietoasa o sapca o pereche de ochelari