| george89 a întrebat:

Ce faceti? sunt nou aici si am o intrebare...:-ss. Credeti ca e o rusine sa fii virgin la 21 de ani? Si as vrea sa argumentati raspunusrile voastre daca puteti si aveti timp. Multumesc pentru atentie. O seara placuta! bye byewave

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu vad de ce ar fi rusine!
Nu te lasa influentat de toate grozaveniile pe care le auzi si le vezi in jurul tau, dintr-un motiv care tine de lipsa de buna crestere si ocupatie vezi copii de 13 si 14 ani care si-au inceput viata sexuala.Le deplang inconstienta si ma ingrijorez pentru sanatatea lor,dar nu pot face mare lucru.
In ce te priveste pe tine,ai avut alte prioritati in viata si nu te-ai lasat luat de val,cred.
In mod sigur ai asistat la discutii in care prietenii tai se mandreau cu performantele lor sexuale,dar nu te-ai lasat impresionat.
Acum, te-ai maturizat suficient, fizic si psihic si esti pregatit sa deschizi si acest capitol.Probabil ti se va parea cam greu la inceput,pana vei scapa de trac si inhibitii, dar cu rabdare si dragoste, totul se rezolva.
Mult noroc!

| Aylee a răspuns:

Nu e neaparat o rusine, dar sincer... la 21 de ani? Tata deja vorbeste deschis cu mine despre sex, a spus ca daca e ceva sa il dau afara din casa ca pleaca laughing

| poliku a răspuns:

Poate pentru uni da pentru uni nu.Si aici clasific!
Pentru prosti(imi cer scuze dar cam asa e) da e o rusine.
Pentru oameni cu cap nu.
Facad sex la o varsta mai frageda risti multe pentru ca nu esti matur, fizic si nici psihic.Pe cand la varsta ta pot spune ca da esti destul de pregatit fizic cat si psihic.App. ai grija sa nu mori la primul act sexualbig grin

| poliku a răspuns:

Ayle si cati ani ai?

| Change a răspuns:

NU cred ca este o rusine desi majoritatea tinerilor de varsta mea sau a ta sunt de alta parere.O faci cand esti pregatit (parerea mea) so don't worry! sper ca am ajutat:d

| Phutui a răspuns:

Cum naiba ai rezistat atata ma omule?laughingnu tropaie hormonii in tine?laughing

| FoarteLetargic a răspuns:

Salut. Nu, de ce sa fie o rusine? Asta e. O sa gasesti fata potrivita.
Pace tie!

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu e o rusine, fiecare isi incepe viata sexuala cand vrea, cand gaseste persoana potrivita langa care sa faca acest pas. nu este nici o rusinetongue