| therazma4 a întrebat:

Salut
Ce muschi dezvolta tractiunile?

Răspuns Câştigător
| andreii2 a răspuns:

Cu cat priza e mai larga, cu atat intra mai mult spatele, iar cu cat e mai ingusta, cu atat intra mai mult bratele.

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Tracțiunea este o mișcare de gimnastică, care constă în ridicarea corpului suspendat de o bară, de inele etc. sau întins pe sol, cu ajutorul brațelor. Acestea ajută la dezvoltarea mușchilor abdominali și ai brațelor.

| KillSuckers a răspuns:

Tractiunile sunt dezvoltate de bicepsi. Funda?

| Khan a răspuns:

Biceps,trapez,deltoid,putin din muschii spatelui si o linie superioara a muschilor pectorali

| cl4uD1u a răspuns:

Pai...Dezvolta pectoralii, iti creaza patratele...si iti dezvolta muschii de la mana happy.