| Andreea7691 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele de 15 ani de se imbraca de zici ca nici nu au haine pe ele?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt deklicioase

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca aceast mod de abordare a vestimentatiei reprezinta ultimul racnet al modei pe plan mondial dar si intern, la ce ne-am putea astepta din partea lor?

| Sofer a răspuns:

Dacă nu s-ar mai îmbracă sexy, nu ar mai atrage priviri de la băieți.

| alexalx1234 a răspuns:

Usuratice cu chef de fufu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este problema lor, sa se imbrace cum vor ele.

| Michaeel a răspuns:

Urăsc fetele sau femeile care se îmbracă asa dar pana la urma este viata lor și se pot îmbracă cum vor. La feteke de 15 ani chestia asta e complet greșită, se mai întreabă unii de ce sunt asa mulți pedofili. Adesea vad fete care poarta pantaloni sau bluze prea scurte sau prea decoltate ce le arata părțile intime. Ma întreb dacă părintii lor vad și sunt de acord cu îmbrăcămintea lor, personal mi-ar fi rușine dacă copilul meu s-ar îmbracă asa. La o femeie, treacă meargă poate vrea sa impresioneze sau alte chestii dar o minora... daca de la vârsta asta se îmbracă asa mai încolo.

| Anonima163333 a răspuns:

Treaba lor.