| Marieusus192848 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă ești minor și ești prins pe un site de videochat achitat cu cardul și cât de mari sunt șansele sa fii prins?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ingrijorarea ta de a fi prins de cineva ca obisnuiesti sa accesezi un site (sau mai multe) de videochat este cu totul inutila. Indicat ar fi sa ai grija sa nu afle parintii tai pe ce iti cheltui banii.winking

| Marieusus192848 explică (pentru corbulalbrosu):

Ba, sincer mai mult am plătit cât am plătit fără sa vreau, acum aia erolling on the floor))

| mihai69 a răspuns:

Dacă încui ușa, nu te prinde nimeni.
Dar titularul cardului se poate prinde instantaneu în momentul când faci plata dacă are activată opțiunea de mesaj automat la efectuarea unei tranzacții.

| Sofer a răspuns:

Aia e acum ai comis-o acum sa ști sa nu mai bagi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cine? De părinți? Depinde ce noroc ai. S-ar putea să vadă că lipsesc bani și să vrea să vadă unde au dispărut. Ce a fost și în mintea ta să riști așa de mult! Poate că este mai bine așa. Părinții o să te ajute să scapi de dependență. Câți ani ai, dacă îmi permiți?

| Marieusus192848 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marieusus192848):

Mulți în nainte! Cam cât ai plătit, dacă zici că este grav?

| Eugen80 a răspuns:

Sunt atatea site-uri porno gratis incat trebuie sa fii chiar prost sa dai bani pe videochat.
De ce sa platesti asa ceva?