| Ionut73181 a întrebat:

Ceva ma neliniște, ma neliniștește ca nu știu ce e. Am pe penis un fel de cos, dar e măricel. Prostia mea e ca l-am strâns tare de a ieșit tot puroiul (era galben, puțin moale și puțin lichid, dar galben) și după sânge la sfârșit. Acum parca s-a făcut mai mare și mai galben la varf. El este tare, când îl ating îl simt tare. Ce poate fi? De la ce poate fi? Ras aiurea, transpirație, căldură, întreținerea unei relații intime? Da, fac sex de mult timp neprotejat, doar ca eu parca știu ca am mai avut înainte de a-mi începe viata sexuala, doar ca parca atunci nu l-am strâns. Cu ce as putea sa ma dau?
Va mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect il poate oferi doar medicul specialist urolog, in urma unei simple consultatii. Sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca persista asa de mult... mergi la medic, nu mai sta dupa sfaturile noastre (exceptand cele cu mersul la medic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e un coș ca peste tot. Lasa-l in pace si va trece de la sine. Daca e grav mergi la medic(doctor in afectiuni penisale).