| незнакомкa123 a întrebat:

Salut cine-mi ofere cea mai frumoasa felicitare de ziua indragostilor pentru prienten dau funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E „prientenul" tău nu al meu. De ce nu iti bati capul sa o faci tu?

| незнакомкa123 explică (pentru darrio2007):

Daca am scris ca vreau felicitare iinseamna ca vreau de unde stii tu poate m scris-o si vreau sa mai adaug ceva din cele scrise de altii, ar fi bine sa nu te bagi la toate comentariile ok, aici intri ca sa ajuti pe persoana ceia da nu sa-i zici tu ca de ce nu-ti bati capu singura, ar fi mai bine sa taci si sa nu o faci pe desteapta ok.Si nu mai comenta atita fara sesn.

| darrio2007 a răspuns (pentru незнакомкa123):

Limba română văd ca nu este punctul tau forte. Si nici altele. Pentru că nu sunt fată.
Iti poti da seama si tu cat de stupida este cererea ta, pentru ca nu ti-a dat nimeni raspunsul pe care il vrei.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt zeci, sute de exemple pe net, dar mi se par lipsite de personalitate.
Cand scriu o felicitare, o personalisez, in functie de persoana in cauza.

| asdfghjkl6972 a răspuns:

O sa iti ofere eu pentru prientenul tau laughing