| Alexxandru007 a întrebat:

Salut, cine poate sa ma ajute? Am un prieten ce zilele trecute a vrut sa faca dragoste cu prietena lui, toate bune si frumoase pana cand prietenul meu a aplicat o anumita crema ce i-a dat-o farmacistul sa reziste mult mai mult, dupa toate acestea si-a pus prezervativul si dintr-o data i s-a inmuiat total de nu a mai putut face nimic, acum mi-a spus ca dedesubtul pielii i-au aparut ca niste galme, venele sunt umflate si dorinta lui de a mai face sex a disparut dintr-o data. Iar din acel moment nu i se mai scoala. E foarte preocupat cine ma poate ajuta? Ce poate fii? Multumesc mult

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Emotie si stres. Poate este prea mic ca varsta, poate nu o iubeste suficient pe partenera lui, poate relatia lor este prea recenta si nu ai destula intimitate.
Sa nu se mai gandeasca la asta vreo doua saptamani, o sa-si revina complet.

| Atotstiutorul a răspuns:

Crema proasta, cumpara una de la sex shop! sa ia niste pastile strong pentru erectie nu creme si alte prostioare

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar are nevoie de creme sau pastile la varsta asta?
Erectia este stabilita emotional, probabil ca i-a disparut din cauza emotiilor lui.