| yoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyo a întrebat:

Salut.
credeti ca daca ma masturbez in fiecare zi o sa imi creasca penisul mai mult?
credeti ca ma ingras daca ma masturbez des?
credeti ca e bine sa ma masturbez in fiecare zi?

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu o fac de 4 ori pe zi. Cateodata dau laba si la pozele de nunta ale mamei.

| Lawliet14 a răspuns:

Te ingrasi, nu e bine.

| grab a răspuns:

Nu e bine asa des. chiar daca nu patesti nimic din ce ai enumerat nici vreo fapta buna nu realizezi. incearca si sex.

| NoName0x0 a răspuns:

Nu, nu si iarasi NU!

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

O bagi in pamant si o uzi, sigur da rezultate. Sau poti sa o bagi intr'o gaura de sobolan, o sa te masturbeze el. Bafta!

| CuieMoco a răspuns:

Sigur o sa creasca in felul asta. Sa i tii tot asa laughing

| oly1234 a răspuns:

Nu,nu si nu.

| Qualcomm a răspuns:

Masturbarea este sanatoasa, dar daca vrei sa o maresti cat mai mult, freaca-te cu putulica de covor pana faci rana (rezultat garantat).