| Beny80 a întrebat:

Salut
Credeți că dacă o sa merg pe strada la 50 de femei și pe fiecare sa o întreb dacă vrea sa o facem,credeți ca va accepta vreouna? Ma aranjez foarte mult, cred ca sunt și narcisist.
Nu am facut-o niciodata și am 21 de ani,am mai vorbit cu fete dar nu s-a ajuns la nimic, nici măcar un sărut.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce nebun, asta se numeste hartuire sexuala si te poti alege cu dosar penal, sa nu faci asa ceva ca alea depun plîngere la politie si in loc de sex te trezesti la bulău.

| Beny80 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Era doar o întrebare,"ce s-ar întâmpla dacă" și referitor la femei, ele sunt în stare să facă plângere la politie numai dacă te-ai uita la ele,deci așa de sensibile sunt femeile,mda.
Mai degraba nu mai trebuie băgate asa mult în seama femeile,fiindcă suferă de băgare de seama și când le bagi în seama cu cel mai mic detaliu,spun ca ești disperat și de asta femeile sunt de neînțeles.
Repet, aia era doar o întrebare informativa, nu am făcut și nu voi face niciodată așa ceva, doar voiam sa știu care ar fi reacția lor, doar și ele au nevoie se sex in afara relației, asta se știe.

| RAY a răspuns:

Asta e diferenta intre femei si barbati,ca ele pune baza pe calitate nu pe cantitate ca barbati,ele cauta doar UNUL,ala sa fie cel mai bun mascul dintre toti masculi, un alfa care arata bine are multe femei,femeile nu cauta cantitate, eu nu vad fete sa se laude, rar e tot dar invers da, pentru ca a avea sex cu fete fara banii demonstrezi superiotatea ta, de asta a fii popular printre fete =nu ma refer sa te comporti cu ele ca una dintre ele, si multe sa te vrea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu te acceptă nici o tipă ok.
Oamenii normali ies la întâlnire chiar și înaintea unei aventuri, ca să afle dacă rezonează măcar puțin, să probeze atracția fizică.
Femeile nu sunt pregătite de sex în urma unui dialog, trebuie tatonate mai cu interes.

| Goete a răspuns:

Incearca si ne povestesti.

Disperat esti

| VoidEternal a răspuns:

Nu mai fiți bai așa disperați.

Aveți putina demnitate in puii mei.

Te duci sa cerșești sex pe strada... Cât de disperată ar trebui sa fie aia care zice da?

Orice femeie cu demnitate o sa te pocnească sau în cel mai bun caz o sa se uite cu scârbă la tine.

| Beny80 explică (pentru VoidEternal):

Toate femeile au demnitate pe stradă într-adevăr, dar pe din dos când nu le știe nimeni, majoritatea dintre ele se rup cu toți boscheții.

| anonimuIl a răspuns:

Dacă arăți bine ai șanse.

| ionur a răspuns (pentru anonimuIl):

Sunt de acord 1000% ai dreptate aicia. Dacă arată ca ăla da ar uita și de copii și de bărbați lor direct ar face-o cu ăla 100000% după vor zice din greșeală rolling on the floor)))))) rolling on the floor))))))) și ca nu știu ce fac rolling on the floor)))))))

| anonimuIl a răspuns:

Dacă nu arăți bine nu ai șanse.

| Catalin77945 a răspuns:

Eventual cu o geanta peste bot

| ionur a răspuns:

Nu știu. nu am făcut în viata mea așa ceva și Nici nu voi face în viata mea așa ceva.

Consider ca doar un disperată după femei ar face așa ceva și nebun după aia si nici om sănătos și normal nu sar lega de femei si fete sau Domane fereste de copii minori pe stradă sa vrea sa facă asa ceva.