| Robert1510 a întrebat:

Salut, credeți ca merita sa cumpăr tigara electronica justfog j-easy 9? In magazin am înțeles ca este undeva la 25-30 de euro, eu am ocazia sa o cumpăr la 60 de lei noua. Credeți ca merita? E de calitate? Aștept răspuns cat mai repede dau funda!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti acest articol inainte de a cumpara produsul respectiv. Sa auzim numai de bine. Multa sanatate! https://forumtigaraelectronica.wordpress.com/......ectronice/

| kandaraki a răspuns:

Ce are raspunsul tau cu categoria la care l-ai postat?
sau esti limitat mintal sau...

| cyupaku a răspuns:

Una scumpa sau ieftina in pricipiu face acelasi lucru