| 11122002 a întrebat:

Cum a fost prima oara sa o faci ca baiat? E cineva care ar vrea sa vb despre asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Astepti raspuns de la fete, de la baieti sau... si si. big grin

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Bagi inauntru, vezi ca este aproximativ ca o mana dar altfel. si termini

| 1q0p2w9o a răspuns:

Mi-ai dat un mesaj in care ma intrebai care e cintul meu de Instagram, ca sa mai vorbim. Nu pot sa iti raspund din cauza tipului de cont. Da-mi tu direct in privat mesaj cu contul tau de Instagram si eu iti dau mesaj pe Insta.