| Andrei12345qjahah a întrebat:

Salut, cum ar trebui sa te cureți după ce te masturbezi? Dacă sa zicem stai jos pe wc când faci asta (detaliat va rog),
Și dacă se poate fără sa râdeți sau sa glumiți ca știu ca e puțin penibil sa întreb asta

3 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Ar trebui să îți iei prima dată un șervețel. Îl pui pe abdomen sau undeva la îndemână și te apuci de treabă. Îți dai drumul in șervețel. Sau chiar dacă termini pe tine. Te cureți cu servețelul. Și îl arunci. Te speli și gata

| mihai69 a răspuns:

Dacă tot stai pe tron, mai aștepți puțin acolo până trece excitația apoi faci pipi, după care te ridici, decalotezi și te speli la chiuvetă cu apă caldă și săpun.
Atât de simplu.

| Saiko10 a răspuns:

Majoritatea pur si simplu au niste servetele sau hartie igienica langa ei pregatiti sa prinda demonul alb laughing