| User252426 a întrebat:

Salut. Cum găsesc pe google replici de agățat fete pentru Italia? Adică replici în italiană?

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Am gasit un link care s-ar putea sa iti fie de folos: https://www.diane.ro/2010/05/mesaje-sms-uri-de-dragoste-in-limba.html
Sau pur si simplu te gandesti la replici libidinoase si le traduci pe google translate.
Preferata mea: Sei come un interruttore? Ogni volta che ti vedo, mi accendo!

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fratioare, multi pe aici nu stiu sa vorbeasca in romana si tu le ceri in italiana? vorbeste si tu cu romance ca in baza celor de aici ramai si fara ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Translate.

| Iunicu a răspuns:

Mi-am amintit de un camarad care voia să agațe o femeie soldat american.
Eram in misiune în Irak și abstinența sexuală își făcea de cap cu noi.
-Zi măh, o replică de agățat în engleză că vreau să mă bag pe aia.
-Te dracu măh, dacă nu ști engleza ce faci după ce îți zâmbește? Stai dracu in banca ta că mai avem două luni și mergem acasă!

| nicoleta4765 a răspuns:

Scrii pe Google replici de agățat fete in italiana