| Albertutzu_Alberto_2000 a întrebat:

Salut, cum îmi dau seama dacă o fata ma place? Ea stie ca eu o plac, însă când ne vedem la școală încerc sa vb cu ea zice ca are de învățat sau mai știu eu ce și încearcă sa fug, și nu ma privește niciodată în ochii, am vb aseară cu ea și a zis sa nu mai ma dau la ea și sa o las în pace. Ce credeți din asta? Dau funda celui mai bun rascuns.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varsta are? ce aia placere pentru tine?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Clar. Daca a zis asta inseamna ca nu vrea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cred ca esti disperat peste limita admisa de lege si ca ma mir cum de nu te-a caftit.
Te place cu adevarat, propun sa scrii pe tabla in fiecare zi ca o iubesti, sa mergi la ea acasa cu chitara si sa o urmaresti zilnic pe strada. Daca cumva cheama politia sa nu te sperii, asa arata ea ca te-a vazut, e un semnal mai indirect, iar daca ajungi la puscarie e pentru ca a vrut sa stea mai aproape de tine in sala de judecata... Nebuna, nu mai poate. Iart-o big grin

| GabyShyAtat10 a răspuns:

Pai te uiti la fata ei cum se uita la tine dar eu ti-as zice sa ii zici in fata ca o placi adica ce ai de pierdut? EX:Te plac daca si tu ma placi hai sa iesim la un suc ceva.