| theboyinlove a întrebat:

Cum pot fi mai tupeist cu iubita si ce subiecte sa deschid cand sunt cu ea si mai multe prietene ca sa avem in dialog interesant?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fi cizelat daca vezi ca sare calu o iei pe sus mai cu o amenintare la misto gen ai grija ce vorbesti sau tu nu ma comanzi pe mine. Depinde de situatie in rest fi normal daca ea te respecta

| Adry05 a răspuns:

ȘTii că nu poți aborda același tip de subiecte oriunde, nu? Eu îți zic să vorbești de astronomie și poate gagică-te se învârte într-un grup de pițipoance care când se întâlnesc vorbesc doar despre ce a mai făcut kim k, cu cine s-a mai combinat x etc. și ce ai făcut în cazu ăsta?

| theboyinlove explică (pentru Adry05):

Ma refer Asa niste subiecte gen despre bautura sau asa care le poti vb cam oriunde

| Adry05 a răspuns (pentru theboyinlove):

Filme, seriale, cărți, știri de interes public, școală, facultate, job, amintiri faine și amuzante din trecut, animale de casă etccccccc

| RAY a răspuns:

Ce varsta aveti copii?

| OrdanKarris a răspuns:

De ce trebuie tu sa propui subiecte interesante de discutie? Eu in locul tau as tace malc si m-as uita la toate sa vad ce prostii le debiteaza mintile, sa vad cam de ce sunt in stare fiecare muiere in parte. Si daca se baga vreuna in seama cu mine, dau raspunsuri scurte, seci, evazive, sa le fortez sa scoata ele vorba din gura mea cu forcepsul.

In loc sa propui tu subiecte de discutie, pune-le la treaba. Fa-le pe ele sa interactioneze cu tine, ba chiar nu strica sa te arati putin plictisit de discutia lor, sa le arati ca discutiile lor sunt sterile, puerile si lipsite de orice interes pentru tine.

Motivul pentru care iti este atat de greu sa te acomodezi cu subiectele de discutie in general preferate de fete este pentru ca fetele in general, nu au nimic inteligent si interesant de discutat si stii si tu asta. De asta trebuie tu sa te chinui sa propui un subiect care pana si ele pot intelege si contribui. Nu iti bate capul. Asta e sfatul meu. Nu-ti bate capul cu ele, lasa-le pe ele sa-si bata capul cu tine.winking

| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Vezi pe ce subiecte ii place iubitei tale sa vorbeasca. Nu exista un subiect anume sincer, poate ii place sa vorbeasca despre filme seriale, vedete, trecutul ei sau al tau. Incearca sa povestesti chestii amuzante din trecutul tau sau al altora, fa glume etc.
Si la chestia cu tupeist te referi la (dominant)? Pune-i mana in jurul gatului usor si sarut-o, pune-i mana pe fund (dar finut si senzual nu ca un badaran), sarut-o pe gat. Incearca sa o exciti in principiu chiar si pe strada sau in locuri publice dar in limita bunului simt

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KnifeMihaitZaaaa):

Numai prostii il inveți, ceva util nu stii?

| KnifeMihaitZaaaa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce prostii l-am invatat dragutule? te ai bagat aiurea in seama.