| shon a întrebat:

Salut.

Cum pot sa uit o fata?

Faza e ca mi-e greu indiferent ce as face. Fuse o perioada cand aveam o oarecare atractie pentru ea, dar de vreo saptamana mi-am dat seama ca o iubesc... Nu cred ca simte ceva pentru mine si de asta vreau s-o uit dracu ca-s nervi omorati degeaba.(p.s. is in clasa cu ea).

Nu vreau sa ma luati cu chestii de genul cum ca, de ce nu dai o sansa, de ce nu incerci, de ce nu x, de ce nu y. Ii o diferenta mare intre noi...pe scurt, ea-i frumoasa, eu-s un "bou", dar totusi, daca aveti sfaturi nu ma suparlaughing.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Focuseaza-te pe carte si vei uita de ea!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ehh poti totuși să încerci să îi spui ce simți si vezi ce iese. Si daca nu vrei sa ii spui apucă-te de sală sau alergat ori poti face abdomene si flotări până cazi si pe urmă iti garantează tăticu ca o uiti garantat.

| OrbulCuVedere a răspuns:

Cauta alta si sigur o sa uiti de eawinking

| TheAnonimGuy a răspuns:

Man! Dupa comportamentul ei iti dai seama daca te place.Se baga in seama, vrea sa fie cu tine, te vede amuzant etc.Si daca o iubesti de ce sa o lasi? La o fata poate sa ii placa de un baiat in timp.In fine, vezi si tu.Nu o lasa.Doar daca stii SIGUR ca nu mai ai sanse

| shon explică (pentru TheAnonimGuy):

Faza e ca nu stiu sigur daca am sanse sau nu. din comportament, uneori deduc ca simte cv, alteori nu.

| TheAnonimGuy a răspuns (pentru shon):

Poate e timida si uneori isi ia inima-n dinti si se baga in seama.
Asa mai faceam si eu... oricum vei gasi fata potrivita.Succes!

| TheAnonimGuy a răspuns (pentru shon):

Exact la fel si la mine crying

| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

1.Da o la ba cand te ia doru cel mai tare.
2.La voi oltenii e vorba "fuse, fuse si se duse".
3. Daca iti zambeste vrea sa faca sex.
GL

| bautu5000 a răspuns:

Fă **** asa iti trece