| Valyy06 a întrebat:

Cum sa fac o fata sa innebuneasca dupa mine? O cunosc de ceva vreme si a zis ca ii place de mine.Sunt in Austria, deci putin mai diferit...ma rog.Mersi.FUNDA!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Acolo,in Austria,unde e "putin mai diferit",oamenii nu au inima?
Ca sa stiu si eu de ce ar trebui s-o innebunesti pe biata fata!
Stii ca te place,asa ca te-as sfatui sa cauti s-o cuceresti cu felul tau de a fi,pentru ca asta probabil ii place la tine, tu, intreg, asa cum esti!
Nu vreo metoda smintita care s-o bage la balamuc!
Fata se simte atrasa de tine cu speranta ca tu esti cel care ar putea s-o faca fericita, realizezi ce dezamagire va fi pe capul ei cand va descoperi ca scopul tau e s-o innebunesti...pe motive carnale,sa spunem.
O fata o cuceresti cu felul tau de a fi,cu propriile calitati si,daca esti un tip valoros,iti va oferi singura ceea ce-ti doresti tu.
Nu cauta s-o innebunesti,cauta s-o faci sa te iubeasca,ofera-i exact ceea ce are nevoie,atentie, caldura sufleteasca, zambet, ras, tandrete si te vei trezi mult mai departe decat ai visat vreodata!

| Valyy06 explică (pentru greece12):

Deci,eu una am gandit, si altcumva am formulat intrebarea...Mersi!

| greece12 a răspuns (pentru Valyy06):

Da,formularea m-a cam dat peste cap si pe mine.
Oricum, mesajul l-ai inteles, fii tu!
Succes!

| neutrino a răspuns:

Nu, chiar daca esti in Austria, nu ai cum fi diferit, cel mult poti deveni un parvenit, si chiar in aceste conditii, tot trebuie sa fii capabil sa curtezi o fata, sa stii si sa ai calitatle necesare pentru a o cuceri. Mult succes!

| TheRealDaniel a răspuns:

Sa innebuneasca? serios? daca spui asta inseamna ca tu nu te gandesti si la sentimentele ei si tot ce vrei sa faci este sa o faci sa se indragosteasca de tine, daca nu ai de gand ceva serios, mai bine nu incerci. Aa da, iar ca sa faci o fata sa innebuneasca trebuie sa o faci sa iti cunoasca caracterul si toate cele, sa ai o personalitate care sa atraga o fata, iar cu atitudinea asta, nu cred ca meriti ca ea sa te placa

| Satoko a răspuns:

Nu ai formulat bine intrebarea happy Daca ea te iubeste asta e important. ai grija ce faci. nicidata distanta nu va fi o problema ci persoana. putem face orice ne dorim. ai grija cum vorbesti cu ea si puteti avea o relatie frumoasa happy