| theboyinlove a întrebat:

Cum sa fac sa rezist mai mult când fac sex cu iubita? La început îmi dadeam drumul foarte repede prima oara și nu prea ne convenea la niciunul ca dupa aia iar pana se ridica... Recent m-am masturbat in ziua respectiva înainte și am rezistat mult mai mult după, cam 30-40 min. Iubita mea vrea mult și trebuie sa o satisfac. Azi vreau sa o facem sa ma masturbez înainte și apoi sa dau tare in ea? Ca altfel simt ca o sa îmi vina imediat când se urca pe mine

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, poti incepe sa-i faci un preludiu de 10-15 minute, ca la carte si ai garantat o partida sexuala reusita, dupa aceea.
Ce faci tu de fapt, este sa-ti satisfaci penisul, nu iubita, ca nu vad pomenind de nici un preludiu ori cunnilingus, lucruri vitale de altfel, daca vrei sa saisfaci o femeie, mai ales daca nu vrei sa te paraseasca pentru altul, care-i capabil sa o satisfaca.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca senzatia de excitare in cazul tau este atat de intensa, atunci este indicat ca de fiecare data sa intretineti un preludiu care sa fie cat mai/foarte lung pentru ca iubita sa ajunga intr-o faza inaintata de excitare, iartu in aceasta perioada sa ejaculezi chiar si de 2 ori la o adica, pentru a scadea nivelul excitatiei la o valoare rezonabila incat durata actului sexual sa devina cat mai lunga. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Te masturbezi înainte și după e ok.

Răspuns utilizator avertizat