| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum te poti distanta psihic de o persoana fara sa te racesti de aceasta? Cum sa nu iti mai pese atat de tare? Relatia mea este cam instabila si nu vreau sa sufar daca voi face niste decizii grele dar nu vreau nici sa existe o raceala intre noi pana nu sunt 100% convins ca vreau sa inchei.

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare Alexandru.
Dacă vrei sa te desparți de o persoană, pe care nu o mai iubești exact ca la inceput, puteti sa încheiati relatia de comun acord, amândoi vazandu si de drumu lui. Astfel, nu vei mai face acea răceală dintre tine si ea.
A, pe langa asta, daca tot spui de faptul că nu mai e chiar ca la inceput, iti recomand cu drag, să vizitezi acest videoclip, care îți explică cum să procedezi in momente de aceastea: https://youtu.be/LdKKAsbJgMs
Mult succes in alegerea ta, totul depinde de tine. Nu e un capăt de lume