| NubleReapper a întrebat:

Salut,daca am 14 ani e ok sa fac petting cu prietena mea de 13(ea e de acord)
Credeti ca am sa am probleme cu justitia?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca petting-ul reprezinta/este cel mai bun mod prin care 2 tineri isi pot descoperi particularitatile corpului si organismului. Practicarea tuturor actiunilor la care pot recurge cuplurile de adolescenti mai ales cei foarte tineri, care din cauza varstei inca nu doresc si-a inceput viata intima, dar incearca ca totusi sa-si provoace reciproc placere sexuala terminate atat prin orgasm cat si prin ejacularea. Petting-ul reprezinta cea mai buna modalitate de provocare a placerii sexuale la care apeleaza tinerii care inca nu si-au inceput viata intima, sau altfel spus, petting-ul se considera a fi un joc erotic (soft sau mai hard, dupa numarul de haine pe care le mai pastreza tinerii pe ei...), a carui scop final este obtinerea placerii maxime. Altfel spus, petting-ul poate fi apreciat ca fiind alternativa aproape reala a actului intim/sexual pentru tinerii virgini, fiind de fapt o alternativa de "sex surogat" pentru cei ce vor sa-si pastreze (inca!) virginitatea. Succes si satisfactii in cazul in care ea va accepta sa practicati asa ceva. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu justitia nu vei avea probleme, doar cu parintii fetei!

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU o sa ai nici o problema cu justitia.

| SkandallKamataru a răspuns:

La 13-14 ani ma? Vai de capul vostru, sper sa ramana gravida.

| IvonneBk a răspuns:

Cat de rebel esti