| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca am facut sex protejat cu prietena mea in timp ce e pe ciclu are ceva?

8 răspunsuri:
| Ivanescucristina a răspuns:

Femeie nebună, daca a vrut si ea de ce îl jicnești? Adică na până la urmă dacă fata a vrut... Și dacă a făcut-o protejat pentru cultura ta nu pot lua infecți ( pe unele fete nu le doare după actul sexual din timpului menstruației)

| MademoiselleCosmina a răspuns:

In timpul menstruatiei, apetitul sexual este ridicat. E posibil sa-i placa si ei, asa ca n-are ce sa fie rau. In plus, au facut protejat si nu pot sa ia infectii. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ivanescucristina):

Vezi-ti de pasarica ta si stai in banca ta, daca nu esti capabila sa intelegi ce am scris eu aici.

| Andreeush a răspuns:

Nu se întâmplă nimic dacă a fost protejat.

| AndyKun a răspuns:

Atâta timp cât faci sex protejat sunt șanse de 1% să rămână însărcinată și cum de asemenea știm că sunt 55% șanse să rămână însărcinată când e pe stop deci te poți considera cel mai nenorocos bărbat din lume daca rămâne insarcinata, mă rog, nu prea este posibil

| HadesSs a răspuns:

Ai 50 de ani de esti asa fustrata, sau nu ai mai facut sex de ceva vreme?laughing

| HadesSs a răspuns:

Nu are nimic, stai linistit happy Daca ea e de acord si se simte si ea bine e in regula.

| Violleta2022 a răspuns (pentru HadesSs):

Dar tu cati anisori ai, 2 cumva?
Nu te-a invata mamica sa nu-ti bagi nasul in conversatiile altora?
Ori esti din cei care nu ii ajuta creierasul si atunci, chiar nu pot sa am pretentie, de la un handicapat.