| carbon21 a întrebat:

Salut, dacă din greșeală m-am făcut de sperma pe mâna dar m-am șters bine pana a fost mâna uscata, ce posibilitate este sa mai am spermatozoizi pe mâna? M-am șters cu șervețel normal, cel de hârtie.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a mai fi ramas sperma lichida cu spermatozoizi in ea, care sa mai fie si vii si motili,... este = 0 (zero)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu ai gasit apa pe la vecini, daca tu nu aveai in casa, sa te speli pe maini, asa cum ar face un om normal si curat?

| carbon21 explică (pentru Violleta2022):

Bătătoare in seama, sarcasm de 2 metrii pe 2, nu știu după ce mai faci spam aiurea. Ai prea mult timp liber?

| Violleta2022 a răspuns (pentru carbon21):

Tie chiar nu-ti este rusine sa vii pe un forum si sa ne spui toate scarboseniile?
Regulile de igiena sunt clare si se invata de la 2 ani.
Nu te stergi pe maini cu hartie, cand te murdaresti la toaleta, ci te speli cu apa si sapun!
Invata macar acum si ai bun simt pe viitor sa te speli, fara sa mai vii cu intrebari, care te pun intr-o ipostaza proasta.

| carbon21 explică (pentru Violleta2022):

Dacă erai tu acolo poate deschideai gura și inghiteai, alfel ma scuteai și pe mine de aceasta "ipostaza"

| Violleta2022 a răspuns (pentru carbon21):

Cand nu ai habar de igiena si te stergi pe maini cu hartii, in loc sa te speli speli cu apa si sapun, taci si suporti critica, mai ales daca obisnuiesti sa-ti bagi degetele in gura dupa aceea si sa le sugi.

| Goete a răspuns:

Pe mana pot sa iti mai ramana, chiar foarte probabil, dar mor in contact cu aerul, deci morti.

| Gwydion a răspuns:

Nu este nici o posibilitate.