| Fofani a întrebat:

Salut dacă după 1 până azi pe 20 m-am masturbat de 6 ori e bine e rau mi-e frica ca slabesc scuzati categoria

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca slabesti care ar fi problema? Oricum nu slabesti de la asa ceva. Poate doar psihic.

| doctorandus a răspuns:

Frica de slabit de la masturbare se trateaza la psihiatrie. Nu o spun ca sa te jignesc, dar ai idei bizare.

| RAY a răspuns (pentru doctorandus):

Lipsa sexului duce la stima joasa?

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

Nu cunosc. Ar putea fi de fapt invers.

| 1997onur a răspuns:

Pai nu are nimic doar sa nu faci în fiecare zi atuncia nu-i bine deloc Nici normal.

Eu o fac doar o dată pe săptămână și recunosc uneori îmi vine s-o fac de mai multe ori da nu o fac și atata.

| Kiran a răspuns:

E ok atat timp cand nu devine ceva zilnic, existe dupa probleme cand o sa ai "de-a face" cu o persoana daca ma intelegi.

| SamyyyyyZx a răspuns:

Lol nu ai cum sa slabesti asa