| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca e in perioada fertilă si am facut sex protejat dar s-a spart prezervativul si eu m-am masturbat cu cateva ore inainte exista riscul sa ramana însărcinată? Nu m-am mai spălat după masturbarea cu doar am urinat
Ah da tin sa rețin ca nu am ejaculat în ea odata ce am vazut ca e spart nu am mai continuat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca intre timp adica inainte de a incepe al 2-lea sex ai urinat, in acel caz din uretra a fost eliminata in proportie de peste 98-99% sperma ramasa in uretra dupa prima ejaculare. In astfel de situatii se poate aprecia ca probabilitatea de a se forma sarcina este infima adica nu chiar imposibila, fiindca acea posibilitate de nesansa infima, nu se poate elimina complet. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sansele sunt minime sa ramana insarcinata, odata ce ai urinat.
In orice caz, nu pot sa cred ca te duci la intalnire murdar si plin de sperma, asteptand sa faci si sex.
Putina rusine ca te duci nespalat, nu ai?
Va mai mirati dupa aceea, de ce va parasesc iubitele!

| Roberrt21 explică (pentru Violleta2022):

Ideea ii ca nu am putut sa fac dus, si nu ma asteptam sa o facem

| Sfatuitorul69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cam rea mariuta, du te in bucatarie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberrt21):

Dar unde doamne iarta-ma te-ai masturbat? Pe strada?
Ca normal o faci acasa, unde te speli dupa aceea cu apa calda si sapun, ca orice om normal, curat si ingrijit.

| Roberrt21 explică:

Adica tot ar fi sanse? Dar mici Nu?