| AstAecsf a întrebat:

Salut, dacă fac **** des 2-3 ori pe zi, când o sa fac sex o sa mă țin mai mult?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Rspunsul corect in acest caz este un hotarat.....NU. Primele contacte sexuale reale se vor termina chiar inainte de a incepe, fix in momentul in care se va produce atingerea dintre hymen si penis, sau in cazul cel mai fericit dupa trecerea a cateva zeci de....secunde. Multa sanatate, big grin

| AstAecsf explică (pentru corbulalbrosu):

Și, nu mă fac de ras fata de fata?

| Freya1 a răspuns:

Nu.Chiar din contra o sa iti afecteze viata sexuala

| MariaShk1 a răspuns:

Nu... eu fac **** de la 13 ani. acum am 20 si ma tin 2-3 minute...

| matamarmota1 a răspuns:

Da vreo 3 ore cam asa