| TheAnonimGuy a întrebat:

Daca faci sex oral unei fete nu are un gust urat/ciudat? No hate pls

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Are chiar gust bun; evident, dacă e o fată curată. Pe o nespălată n-aș pune nici mâna, darămite limba!

| minrest a răspuns:

Nu are. Lichidul ala are un miros placut, de buruiana.

| mentholinks a răspuns:

Doar daca e nespalata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. De peste. De asta exista in posturi "Dezlegare la Peste".

| JustStitch a răspuns:

Poti sa incerci sa vezi, poate are un gust placut

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Depinde. Gen daca inainte ti-a introdus cioaca-n ea, si ai folosit un prezervativ cu aroma de cirese, s-ar putea sa simti un gust de capsune happy

| Delocimportant a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Cioaca laughing)))

| minrest a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Da, daca dai doua numere, unul cu aroma de cirese, unul de banana, iese un gust de capsune. Vad ca esti cunoscator.

| NameInUse a răspuns:

Nu are deloc gust.
Poate doar daca e bolnava, sa aiba gust rau.

| AlexLK a răspuns:

Vad ca toti au chef de caterinca laughing.Iti recomand sa faci sex ora unei fete inainte de actul sexual pentru ca ea daca ajunge atunci la orgasm in timpul actului ajunge mult mai repede.Plus ca daca e curata n-o sa aiba nici un gust ciudat.O sa fie chiar placut si excitant. Daca faci dupa actul sexual propriuzis si mai amesteci si fructele cum au zis tovarasii faci o salata de fructe si nu mai intelegi nimic.Sau e probabil sa ti se aplece laughing. Scuze dar nu m-am putut abtine big grin